Aktualności

Agnieszka Krawczyk-Sarna

Finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka Roku 2015 – Śląski Oddział PTP

 

Jestem pielęgniarką z dwunastoletnim stażem. W trakcie nauki pracowałam jako wolontariusz na oddziale opieki paliatywnej w Będzinie. Wolontariat był bardzo ważnym momentem w moim życiu. Pomógł mi poznać zawód, wspaniałych ludzi. Nie wyobrażałam sobie innej pracy, jak z moimi chorymi i na tym oddziale. Dzięki osobom, które wtedy były i są dla mnie teraz wzorem w postępowaniu pielęgniarskim, mam motywację do podejmowania nowych wyzwań i ciągle mogę się uczyć nowych rzeczy.

 

Posiadam tytuł magistra pielęgniarstwa, specjalisty pielęgniarstwa w dziedzinie opieki paliatywnej. Jestem absolwentką studiów podyplomowych w zakresie Zarządzania Placówkami Służby Zdrowia, obecnie w trakcie specjalizacji z pielęgniarstwa geriatrycznego. Zatrudniona jestem w Powiatowym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Będzinie. Pracuję jako pielęgniarka na Oddziale Opieki Paliatywnej i w Hospicjum Domowym. Społecznie pracuję jako wolontariusz i koordynator wolontariatu w Stowarzyszeniu Opieki Paliatywnej ,,Nadzieja” w Będzinie. Pielęgniarstwo jest dla mnie pasją, która wynika z potrzeby pomagania i towarzyszenia drugiej osobie.

 

Pielęgniarstwo jest moim zainteresowaniem, które staram się udoskonalać i każdego dnia jest dla mnie wyzwaniem. Praca w zawodzie daje mi dużo satysfakcji i poczucie spełnienia.

 

Prywatnie jestem żoną, mamą siedmioletniej Agatki.

 

Zainteresowania: Lubię podróżować i spędzać czas z rodziną. Lubię otaczać się kwiatami i chętnie je uprawiam. Czytam najchętniej publikację medyczne. Lubię otaczać się ludźmi.

Opublikowano w