Aktualności

Renata Grabowska

Finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka Roku 2015 – Kujawsko-Pomorski Oddział PTP

 

Jestem laureatką II etapu konkursu „Pielęgniarka Roku 2015”. Reprezentuję Oddział Kujawsko- Pomorski PTP. Od kilkunastu lat mieszkam w Bydgoszczy wraz z rodziną – mężem, 19 letnim synem, oraz 5 letnią córką.

 

Pracuję od 20 lat w Szpitalu Uniwersyteckim nr 2 im dr Jana Biziela w Klinice Alergologii, Immunologii Klinicznej i Chorób Wewnętrznych. Ukończyłam Medyczne Studium Pielęgniarskie w Inowrocławiu, studia pielęgniarskie w Collegium Medicum im L. Rydygiera w Bydgoszczy, oraz specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego. Mam także przyjemność prowadzić warsztaty i szkolenia dla pielęgniarek, oraz zajęcia ze studentami pielęgniarstwa i położnictwa Wydziału Nauk o Zdrowiu.

 

Uważam, że aby praktyczne pielęgniarstwo mogło być wykonywane profesjonalnie, należy nieustannie pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności, dlatego też sama uczestniczę w konferencjach, kursach i szkoleniach.

 

W czasie wolnym lubię spędzać czas z rodziną, pupilką kotką Madzią, czytać i oglądać kryminały, a także preferuję aktywność na świeżym powietrzu.

Opublikowano w