Aktualności

E Book

Nowoczesny e-book “Procedury pielęgniarskie w obliczu pandemii”

Z ogromną przyjemnością oddajemy dla środowiska pielęgniarskiego nowoczesny podręcznik wydany w formie e-booka “Procedury pielęgniarskie w obliczu pandemii” 

Publikacja  powstała  we współpracy  Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego z wybranymi ośrodkami  akademickimi w kraju, przy pomocy i  zaangażowaniu PZWL Wydawnictwa Lekarskiego,  w odpowiedzi na potrzeby i  bieżącą sytuację epidemiologiczną. E-book kierowany jest  do personelu medycznego, szczególnie do pielęgniarek i położnych, dla których właściwe przestrzeganie procedur w kontakcie z pacjentem jest gwarancją bezpieczeństwa, zdrowia
 i skutecznej profesjonalnej  pomocy. Zagadnienia i procedury opisane  przez ekspertów w publikacji,  mają charakter uniwersalny i dlatego jest to cenny wkład w budowanie wiedzy i rozwiązań w walce z epidemią SARS-CoV-2.

Dziękujemy serdecznie wszystkim autorom którzy zaangażowali się w przygotowanie publikacji, a szczególnie redaktorom naukowym dr hab. Agnieszce Gniadek i dr hab. Jolancie Lewko  oraz koordynatorowi projektu dr hab. Annie Andruszkiewicz.

Link do e-booka:

https://pzwl.pl/pandemia-procedury-pielegniarskie

Opublikowano w ,